O FIRMIE

Jesteśmy firmą zajmującą się wydrukami, kopią oraz skanowaniem mało i wielkoformatowym w kolorze i w czerni-bieli.

Działamy na rynku Szczecińskim od 1991 roku dlatego Nasze olbrzymie doświadczenie jest największym atutem. Głównym celem Naszej działalności jest kompleksowa obsługa biur projektowych dlatego specjalnie dla Państwa usług postawiony jest jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Szczecinie i okolicach.

Mamy tu miedzy innymi najnowsze urządzenia takich renomowanych firm jak OCE, CANON,  ROWE czy RICOH. Dzięki nim możemy mieć pewność, że usługi świadczone dla Naszych klientów stoją zawsze na najwyższym poziomie i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Krystyna S.C to szybkość i jakość w jednym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów -inwestujemy – W nowym 2018 rok wchodzimy na lokalny rynek z doskonałym ploterem renomowanej niemieckiej firmy ROWE i8L. To uniwersalny ploter wielkoformatowy o zawrotnej prędkości oraz dokładności. Zaopatrzyliśmy się również w urządzenia wielofunkcyjne Canon IPF 825 oraz Canon IPF 8400. Są to najnowocześniejsze cyfrowe i atramentowe urządzenia wielkoformatowe, które zapewniają najwyższą jakość usług i zadowolenie Naszych klientów. Pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach nie stosujemy zamienników dlatego Nasze maszyny zawsze są przygotowane do wydruku i ksera najwyższej klasy. Regularne przeglądy oraz kontrakty serwisowe urządzeń pozwalają nam na bieżąco utrzymywać idealną jakość.

Wykonujemy wydruki, kopie i skan we wszystkich możliwych formatach. Od A4 do A0+ Naszą specjalizacją jest wykonywanie wszelakiego rodzaju dokumentacji projektowych, a dzięki  najnowocześniejszemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia praktycznie „od ręki”. Kserokopie i wydruki formatu A4 i A3 wykonujemy na wysokowydajnych kopiarkach firmy RICOH. Drukujemy w kolorze i monochromatycznie z takich programów jak Auto CAD, Corel X3, Adobe Photoshop i wielu innych.

Od zawsze Naszym największym atutem była fachowa i profesjonalna obsługa klientów, a sukcesem ich zadowolenie dlatego Nasza wykwalifikowana kadra jest również po to by pomagać Państwu w różnych nietypowych zleceniach.

Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Z wyrazami szacunku:
kierownictwo i pracownicy

drukarnia szczecin